Kuveyt Türk Gatem Şubesi

Kuveyt Türk Gatem ŞubesiKuveyt TürkKuveyt Türk Gatem şubesi, Gaziantep şehrinde katılım bankası olarak faizsiz bankacılık hizmeti sunmaktadır.

Kuveyt Türk katılım bankası Gatem şubesine (0342) 238 01 35 numaralı telefon aracılığıyla veya (0342) 238 04 70 faks numarası ile erişebilirsiniz.

Gaziantep şubesi için banka adresi : Gatem Toptancılar Sitesi Mavi Ada 3.Blok No:2 Şehitkamil/GAZİANTEP şeklindedir.

Kuveyt Türk katılım bankası ile ilgili daha detaylı bilgi almak, Kuveyt Türk faizsiz kazanç, kar payı oranları, kredi kartları, ihtiyaç, konut ve diğer krediler, Kuveyt Türk internet bankacılığı gibi kısımlara Kuveyt Türk Katılım Bankası adresinden ulaşabilirsiniz.


 Sponsorlu BağlantılarGaziantep Banka Şubeleri

  Bank Asya Gaziantep Şubesi

  Albaraka Türk Gaziantep Şubesi

  Türkiye Finans Suburcu Şubesi

  Kuveyt Türk Gatem Şubesi

  Kuveyt Türk Gaziantep Şubesi

  Kuveyt Türk Karagöz Şubesi

  Bank Asya Gatem Şubesi

  Türkiye Finans Gaziantep Gatem Şubesi

  Bank Asya Suburcu Şubesi


Not : Türkiye katılım bankaları rehberinde sitesinde sunulan Gatem şubesi adres ve banka telefon bilgileri güncel olmayabilir veya kuveyt turk tarafından kullanılmıyor olabilir. Hatalı telefon veya adres bilgisinin düzeltilmesi için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Kuveyt Türk ile ilgili daha detaylı bilgi almak, Kuveyt Türk kredi kartları, ihtiyaç, konut ve diğer krediler, Kuveyt Türk internet bankacılığı gibi kısımlara Kuveyt Türk sayfasından bankanın resmi internet adresine tıklayarak erişebilirsiniz.