Albaraka Türk Ordu Şubesi

Albaraka Türk Ordu ŞubesiAlbaraka TürkAlbaraka Türk Ordu şubesi, Ordu şehrinde katılım bankası olarak faizsiz bankacılık hizmeti sunmaktadır.

Albaraka Türk katılım bankası Ordu şubesine (452) 214 73 51 numaralı telefon aracılığıyla veya (452) 214 77 53 faks numarası ile erişebilirsiniz.

Ordu şubesi için banka adresi : Şarkiye Mah. Süleyman Felek Cad. No:73 52100 ORDU şeklindedir.

Albaraka Türk katılım bankası ile ilgili daha detaylı bilgi almak, Albaraka Türk faizsiz kazanç, kar payı oranları, kredi kartları, ihtiyaç, konut ve diğer krediler, Albaraka Türk internet bankacılığı gibi kısımlara Albaraka Türk Katılım Bankası adresinden ulaşabilirsiniz.


 Sponsorlu BağlantılarOrdu Banka Şubeleri

  Albaraka Türk Ordu Şubesi

  Türkiye Finans Fatsa Şubesi

  Türkiye Finans Ordu Şubesi


Not : Türkiye katılım bankaları rehberinde sitesinde sunulan Ordu şubesi adres ve banka telefon bilgileri güncel olmayabilir veya albaraka turk tarafından kullanılmıyor olabilir. Hatalı telefon veya adres bilgisinin düzeltilmesi için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Albaraka Türk ile ilgili daha detaylı bilgi almak, Albaraka Türk kredi kartları, ihtiyaç, konut ve diğer krediler, Albaraka Türk internet bankacılığı gibi kısımlara Albaraka Türk sayfasından bankanın resmi internet adresine tıklayarak erişebilirsiniz.